Hakkımızda

1986 yılında kurduğumuz ,ilk isim tescilini YILMAZ MAKİNA olarak lanse ettiğimiz firmamızla ,1995 Yılında YILMAZ ET MAKİNALARI ünvanı alarak  çeyrek aşırı aşkın yaşamımız boyunca sayısız ürünün altına deneyimimizle imzamızı attık.

İnsan sağlığı, sağlığa uygun donanım et makinaları sektöründe bu güne kadar hep bir problem olmuştu. Makinanın doğrudan muhatabı et ve eti tüketen de insandı. Dünyada, özellikle çağdaş ülkelerin gıda tüzükleri üzerinde yaptığımız araştırmalar bizi hep tek bir noktaya götürdü. Paslanmaz ekipman kullanımı…

Üretmekte olduğumuz; başta paslanmaz kasalı makinalar olmak üzere monoblok makinalar bu tüzüklerin bazı kurallarına uyuyor ama %100 insan sağlığını kesinlikle garanti etmiyordu. Bu konuda yaptığımız yeni tasarımlar, yeni geliştirmeler ve ürünler Türkiyede bir ilki, INOX gurubunu oluşturdu.

İnox gurubu A ‘dan Z’ ye tamamen YILMAZ ET MAKİNALARI ar-ge si tarafından yapılmış ve değerli tüketicimizin beğenisine sunulmuştur. Türkiye’ de ilk defa tarafımızca üretilen inox grubu komple paslanmaz kıyma makinaları, gıda tüzüğünde istenilen her koşulu yerine getirmektedir. Bu ürünlerdeki faydalı model ve endüstriyel tasarımlar firmamız tarafından tescil ettirilerek koruma altına alınmıştır.

Kaliteye büyük önem veriyoruz. Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Faaliyet alanımızda lider, saygın ve kalıcı bir kuruluş olarak müşteri memnuniyetini hedefledik. Amacımız tüketicimizin hijyene ve sağlığa önem veren firmaların ürünlerine yönelmesini sağlayarak Türk Standartlarında çağdaşlığı yakalamak ve YILMAZ ET MAKİNALARI imajını güçlendirerek, güven veren yaklaşımımızı sağlamlaştırarak liderliğimizi korumaktır.